Kasia Struss dla Lexus Fashion Night


Spotkanie_Warszawa_Toyota_Motor_Poland,_ul. Konstruktorska

W niedziele(25.06) wraz z min paroma innymi bloggerkami (bloo, fashionelka, charlize) miałam okazję poznać i zadać kilka pytan supermodelce Kasi Struss. Wszystko odbyło się za sprawą Lexus Fashion Night w ktorym to Kasia zasiada w roli jednego z jurorów.

Jaka jest? Zero gwiazdorstwa, usmiech, sympatyczne usposobienie, ladniejsza niz na wielu swoich zdjęciach, piekna cera i błysk w oku! Zdrowo wygladajaca mimo niezwykłej szczupłosci blond modelka w dalszej przyszłosci planuje otworzyc restauracje. Wracajac do mody Kasia prywatnie nosi buty tylko od
Marni :) To naprawde nieliczne z rzeczy jakichie zaobserwowalam i dowiedzialam sie o rodaczce zajmującej 17 pozycję w rankingu francuskiego Vogue’a do top 30 modelek dekady! Jako fanatyczka i koneserka kobiecego piekna moglabym przygladac się jej znacznie dluzej niz ponad godz.
Dziś dodaję kilka zdjeć z pobytu w stolicy oraz dwa wyszukane filmiki z bohaterka wywiadu.


Efekt spotkania, pytania zadawane w trakcie wywiadu bedzie mozna zobaczyc niebawem na blogach. Pozdrawiam! Jlttmarynarka_reserved
tunika_H&H
zakolanówki_zwykłe czarne,no_name
torebka_worek_sh
buty_koturny
Sierpniowa Claudia nr8, cena: 3,90zł

Przy okazji, znalazlam sie tez w sierpniowej Claudi :)
Tekst nie jest "odzwierciedleniem" moich wypowiedzi, a jedynie zostal zainspirowany 2 godz rozmowa ze mna. Fajnie, ze kolejna gazeta zechciala wspomniec o zjawisku blogow szafiarskich.
PS "Szafy" no to chyba jednak jestem ta szafiarka heh.

Total Pageviews

Blog Archive